Grupi i Rithemelimit merr dhe Degën 9

26 Janar 2022, 18:01, Aktualitet CNA
Grupi i Rithemelimit merr dhe Degën 9

Deputetja e PD-së dhe anëtarja e Komisionit të Rithemelimit Albana Vokshi, ka zhvilluat sot një takim me grupin e punës në degën 9, në kaudër të procesit të riorganizmit.

Në një postim në rrjetet sociale, Vokshi  ka ndarë dhe disa foto nga ky takim ku shkruan ?Takim i grupit të punës PD Dega 9.Rithemelim, riorganizim në cdo nivel strukture.?

Procesi i riorganismit në këtë degë ka nisur rreth një javë më parë, ashtu si edhe në dëgën 7./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga