Shoqërimi Ilir Vrenozit në polici/ Reagon Presidenti Meta: Edhe kjo besoj rastësi

26 Janar 2022, 16:35, Aktualitet CNA
Shoqërimi Ilir Vrenozit në polici/ Reagon Presidenti Meta: Edhe kjo

Korçari i famshëm demokrat Ilir Vrenozi është thirrur sot nga policia.

Lidhur me këtë lajm ka reaguar dhe presidenti Ilir Meta.

Meta thekson me ironi se edhe kjo mund të jetë rastësi, duke shtuar se i urojmë intervistë konstruktive dhe demokratike.

?Edhe kjo besoj RASTËSI, por e vërtetë se më njoftoi vetë adashi im.

T?i urojmë një intervistë konstruktive dhe demokratike.

Nga Republika e Shqipërisë, në Republikën Socialiste të Rastësive.?/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga