“Kujdes kollaren”/ Blushi sinjalizon Metën live

26 Janar 2022, 20:53, Aktualitet CNA
“Kujdes kollaren”/ Blushi sinjalizon Metën live

Presidenti Ilir Meta, i ka zakon lëvizjet e shumta gjatë bisedave televizive.

I ftuar sonte në ?Noë? me Erla Mëhilli, kamerat e kanë fokusuar në një moment të crregullt, por kjo nuk i ka shpëtuar dhe zëdhënësit të tij, Tedi Blushi.

Ai e ka sinjalizuar Presidentin Live, të ketë kujdes kollaren.

?Se më bën shenjë Tedi nga atje. Kujdes kollaren thotë. Me siguri ka marrë ndonjë mesazh nga Monika?, tha Meta, duke e kaluar me shaka./CNA.al

Lajmet e fundit nga