“Më mirë të kishe thyer kokën”/ Meta zbulon bisedën me Fatos Nanon pas aksidentit në Bulqizë

26 Janar 2022, 20:40, Aktualitet CNA
“Më mirë të kishe thyer kokën”/ Meta zbulon

Presidenti Ilir Meta në intervistën në Noë me Erla Mëhillin, ka zbuluar nbisedën me Fatos Nanon pas aksidentit në Bulqizë.

?Edhe pse e kisha betejën me Fatos Nanon, atëherë kryeministër dhe ai e kishte me shumë merak punën time, saqë edhe ku theva krahun në një aksident në Bulqizë dhe më tha më mirë të kishe thyer kokën.

 Por, s?ka problem. Po të mos besoj në votën e lirë, unë nuk krijoja një parti krejt i vetëm, sepse thoja, mua populli që më ka mbështetur me Partin Socialiste, ose më voton tani që jam vetëm, ose kurrë.?/ CNA.al 

Lajmet e fundit nga