VIDEO-Protesta kundër Bashës në Fier/ Vëllai i Agron Kapllanajt përplaset me demokratët

16 Janar 2022, 12:47, Politikë CNA
VIDEO-Protesta kundër Bashës në Fier/ Vëllai i Agron

Kryetari i shkakrkuar i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim në Fier.

Pak momente para mbërritjes së tij ka patur përplasje mes mbështetësve të tij dhe demokratëve që protestonin për dhunën që Basha ushtroi mbi ta në 8 Janar.

Fax News ka siguruar pamjet, ku shihet vëllai i kreut të PD në Fier, Agron Kapllanajt ku ka pasur një lloj përplasje me protestuesit që kundërshtonin mbërritjen e Lulzim Bashës.

Demokratët e Fierit protestë kundër Bashës/ Ndërhyn policia

Lajmet e fundit nga