Berisha sërish në terren/ Sot takohet me demokratët e Shkodrës

16 Janar 2022, 08:29, Politikë CNA
Berisha sërish në terren/ Sot takohet me demokratët e

Ish-kryeministri dhe lideri historik i demokratëve Sali Berisha, vijon takimet në terren.

Kështu, sot Berisha do të zhvillojë një takim me qytetarët dhe simpatizantë në qytetin e Shkodër.

Njoftimin e bëri pak ditë më parë, Sali Berisha pas përfundimit të dëshmisë së tij në prokurori, ku gjatë një deklerate për gazetarët, ai ftoi që të ishin të pranishëm ditën e diel në Pallatin e Sportit në orën 11:00, për të përkujtuar 31 vjetorin e krijimit të PD në këtë qark.

Takimi në Shkodër është edhe pikënisja e turit të takimeve nëpër rrethe të ndryshme ku do të diskutohet me anëtarësinë për hapat që do të ndërmerren./CNA.al

Lajmet e fundit nga