LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pasi gjakosi të rinjtë, Basha i thërren në takim/ “Kryqëzohet” live

15 Janar 2022, 16:15, Politikë CNA
Pasi gjakosi të rinjtë, Basha i thërren në takim/

Lulzim Basha po bëhet çdo ditë e më shumë i pa dëshiruar për demokratët.

Në daljet e tij, të cilat i transmeton në faqen e tij të Facebook-ut      gjithmonë ka rënë pre e sulmeve dhe akuzave, ndonëse ka një staf të dedikuar pikërisht për të fshirë komentet e padëshiruara.

Basha transmetoi live takimin me të rinjtë, ndërsa demokratët i kërkonin që ai të largohet nga drejtimi i PD.

Ndërsa një tjetër demokrat thekson se të gjithë demokratët mbështesin Sali Berishën, ndërsa ka hedhur dyshime se edhe të pranishmit që janë aty kanë dalë për ta parë meqë doli nga shpella.

?O llome nuk ta ve veshin kush ty kot e ke edhe ata qe jan aty jan me saliun po ti nuk e kupto akoma vin per te be sehir tet shohin se i ka marr malli se dole nga shpella?, shprehet demokrati./CNA.al

Lajmet e fundit nga