LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ndërtimi i kullave në selinë e PD/ Berisha: Ai është projekti i katër hajdutëve

15 Janar 2022, 11:23, Politikë CNA
Ndërtimi i kullave në selinë e PD/ Berisha: Ai është

Ish kryeministri Sali Berisha ka folur për projektin, i cili pretendohet se do të ndërtohet në truallin e selisë së Partisë Demokratike.

Berisha e ka qujtuar këtë projektin e katër hajdutëve duke hedhur akuza se ky projekt është i Lulzim Bashës, Edi Ramës dhe Erion Veliajt.

?Doli parku i katër hajdutëve, hajdut i braves, i fushës, i Erion Velisë . Parkun kreu i Meduzës e kishte emëruar parku i katër lirive, por ai është parku i katër hajdutëve, mos harroni se ky ishte shkaku kryesor pse Edi Rama kërkonte të mbante peng shtëpinë tonë, shtëpinë e lirisë?, tha Berisha./ CNA.al  

Lajmet e fundit nga