LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

31 vjetori i rithemelimit të degës së PD-së në Lezhë/ Berisha feston me demokratët

15 Janar 2022, 09:46, Politikë CNA
31 vjetori i rithemelimit të degës së PD-së në

Sot në 31 vjetorin e rithemelimit të degës së Partisë Demokratike në Lezhë, ish kryeministri Sali Berisha, do të festojë me demokratët në orën 11:00.

Berisha ka bërë të ditur se sot do të jetë në Lezhë përmes një psotimi në rrjetet sociale ku shkruan:

?Sot, në orën 11:00 festojmë 31 vjetorin e themelimit të degës së PD-së në Lezhë. Nderim themeluesve dhe të gjithë demokratëve e demokratëve të Lezhës! Sb?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga