LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Lulzim Basha bëhet sërish qesharak/ Pas shkarkimit, flet për një të ardhme më të mirë

15 Janar 2022, 09:22, Politikë CNA
Lulzim Basha bëhet sërish qesharak/ Pas shkarkimit, flet për

Lulzim Basha, sërish sot në rrjetin social të Partisë Demokratike, ka dalë me një reagim akuzues kundër treshes, Rama-Berisha-Meta.

Në deklaratë, thuhet se Edi Rama, Ilir Meta dhe Sali Berisha kanë dalë hapur tashmë kundër PD dhe Lulzim Bashës.

?Ata e dinë që janë e shkuara dhe mundohen të mbajnë njëri-tjetrin. Trekëndëshi i Bermudës dhe oligarkët që i mbështesin hapur me aktet dhe retorikën e tyre përçarëse të demokratëve

Atyre ju intereson qëndrimi në vendnumëro, ju intereson Shqipëria e së shkuarës, jo e së ardhmes.

Demokratët dhe Shqiptarët janë bashkë në këtë betejë kundër pakicës 30-vjeçare të tranzicionit që po e mban Shqipërinë peng.

Në kemi zgjedhur të ndërtojmë të ardhmen më të mirë?, thuhet në deklaratë./CNA.al

Lajmet e fundit nga