LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Basha, një humbës serial”/ Patozi: Produkti më i keq i politikës

14 Janar 2022, 20:53, Politikë CNA
“Basha, një humbës serial”/ Patozi: Produkti më i keq

Koordinatori i Bindjes Demokratike është shprehur se Lulzim Basha është një humbës serial.

Në një intervistë për Merita Haklajn në A2, Patozi theksoi se Basha është produkti më i keq në politikë i Trekëndëshit të Bermudës.

?Si mund ta durosh që një humbës serial si Lulzim Basha, të flasë për trekëndëshin e Bermudës? Në një kohë që ai është produkti më kallp i të keqes politike, që ky e quan trekëndëshi i Bermudës. Sali Berishën e ka pasur tutor dhe ka qenë i nënshtruari i tij prej vitesh, ndërsa me Ilir Metën ka qenë bashkëpunëtor i ngushtë në shumë raste. Mbi të gjitha, me këta të dy e ka lidhur edhe miqësia familjare, gjë që nuk më ka pëlqyer kurrë?, tha ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga