LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I riu tallet me Bashën: Na duhen ca burra me “rr” të fortë

15 Janar 2022, 15:28, Politikë CNA
I riu tallet me Bashën: Na duhen ca burra me “rr” të

Kryetari i shkarkuar Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me të rinjtë e Forumit Rinor të PD.

Gjatë bashkëbisedimit, i riu kërkon që në drejtim të Forumit të zgjidhet një kandidat që të sjellë risi dhe të ketë çfarë të japë në PD, me pak fjalë i thotë Bashës në sy që në PD duhen burra me “rr” të fortë.

?Sot për ju është një përgjegjësi e madhe pasi duhet të zgjidhni njerëz që politikën e shohin si mision.

Është detyrë për të gjithë ne si anëtar që të zgjedhim një kandidat që të sjellë risi, dhe që të ketë ça të sjellë për PD. Na duhen njeri vital me intergritet, që dinë të mbajnë përgjegjësi. E thënë trashë na duhen ca burra por me ?rr? të fortë?, tha i riu në takim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga