LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bie” plani i Bashës për uzurpimin e selisë/ Komisioni i Rithemelimit zhvillon mbledhjen në zyrat e PD

15 Janar 2022, 15:03, Politikë CNA
“Bie” plani i Bashës për uzurpimin e selisë/

Sot në degën e PD në Berat është zhvilluar një takim ku ka marrë pjesë kryesia e PD-së si dhe përfaqësues të grupseksionit.

Gjatë takimit është diskutuar për procesin e ristrukturimit të PD. Në mbledhje është propozuar që të rizgjidhen kandidatët për Forumet e PD në rrethe.

Ky takim është zhvilluar pa praninë e mediave dhe është udhëhequr nga i dërguari i Komisionit të Përkohshëm të Rithemelimit Belind Këlliçi. Mësohet se pjesë e mbledhjes ka qenë edhe deputeti i qarkut të Beratit Tomor Alizoti./ CNA.al

Lajmet e fundit nga