LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bashkëpunoi me Bashën për të dhunuar demokratët?/ Rama: Si në mesjetë, godina e PD si kështjellë

15 Janar 2022, 11:39, Politikë CNA
Bashkëpunoi me Bashën për të dhunuar demokratët?/ Rama:

Kryeministri Edi Rama nuk ndalet së komentuari protestën e 8 Janarit.

Gjatë aktivitetit në 30 vjetorin e FRESH-it, Rama u shpreh gosina e PD me 8 janar u kthye si kështjellë, ku një palë luftonte për ta marrë dhe pala tjetër për të mos e lëshuar.

 ?Apo ato që pamë pak ditë më parë në 8 janar, asnjë km larg nga këtu te oborri i një partie që u kthye në shesh xhirimin e një realityshoë. Me politikanë realë, por të arratisur mbrapa në kohë, diku andej nga mesjeta dhe godinë  e kthyer në kështjellë.

Disa luftonin për ta marrë, disa luftonin për të mos e lëshuar. Gjëra të paimagjinuara që po ndodhin gjithnjë edhe më shumë në vende të ndryshme dhe situata të ndryshme?, u shpreh Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga