LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bashkëpunimi Rama-Basha/ Komisioni i Rithemelimit: Njëri shton mandatet, tjetri milionat

15 Janar 2022, 15:51, Politikë CNA
Bashkëpunimi Rama-Basha/ Komisioni i Rithemelimit: Njëri shton

Komisioni i Rithemelimit ka deklaruar se partneri i vetëm në vjedhjen e Lulzim Bravës është kryeministri Edi Rama.

Drejtoresha e komunikimit Floriana Garo, në një reagim është shprehur se bashkëpunimi i tyre ka sjellë shtim të mandateve të Ramës dhe milionave të Bashës, ndërsa shton se PD do të krijojnë një aleancë për të bashkuar çdo zë opozitar dhe për të rrëzuar narko-regjimin.

?Partneri i vetëm i Lulzim Bravës në vjedhje është Edi Rama, falë të cilit Luli mbush xhepat. Ndërsa Rama shton mandatet Lulzim Brava shton milionat që vjedh me lejen e tij ndërsa demokratët kalojnë nga humbja në humbje!

Kurrë më!

 PD do të krijojë aleancën më të gjerë qytetarë për të bashkuar çdo zë opozitar në luftën pa kompromis me narko-regjimin dhe pengun e tij mjeran! Ditët e pazareve kanë marrë fund!

Vetëm të bashkuar mund të ofrojmë një opozitë të vërtetë dhe fituese mbi narkoshtetin ashtu siç ja kemi fituar dhe kundër diktaturës komuniste!

E ardhmja jonë është fitorja!?, shprehet Garo./CNA.al

Lajmet e fundit nga