LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video- Rama hap gojën dhe çjerr zërin/ Fëmija “tmerrohet” nga kryeministri

15 Janar 2022, 16:43, Politikë CNA
Video- Rama hap gojën dhe çjerr zërin/ Fëmija

Një fëmijë i mitur është trembur nga kryeministri Edi Rama mesditën e sotme. Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet Rama i ulur dhe kërkon ta përqafojë të miturin, por duke hapur gojën dhe çjerrë zërin e ka frikësuar atë.

Vogëlushi kthehet menjëherë dhe ikën me vrap i alarmuar.

Në video fëmija dëgjohet duke qarë teksa shkon drejt të ëmës.

Me siguri Rama nuk e priste këtë veprim të vogëlushit dhe nga reagimi duket që e ka zënë befasisht teksa nënqesh nga zori./CNA.al

Lajmet e fundit nga