Basha zhgënjen Dumën dhe Salianjin

15 Janar 2022, 17:58, Politikë CNA
Basha zhgënjen Dumën dhe Salianjin

Dy nga personazhet që prisnin sot të merrnin shpërblim nga Lulzim Basha dhe që janë shfaqur të mërzitur pas mbledhjes së fundit të Këshillit Kombëtar ku Basha emëroi sekretariatin janë Grida Duma dhe Ervin Salianji.

Ky i fundit mban një post të pavlefshëm në parti, ashtu si edhe vetë Grida.

Pra poste të cilat nuk japin asnjë të ardhur më shumë, thjesht dhe vetëm ngelen ushtarë të Lulzim Bashës në media.

Burime nga mediat, i thanë CNA.al se të dy këta personazhe kanë refuzuar të dalin në televizione dhe t?i bëjnë mbrojtje publike Lulzim Bashës./CNA.al

Lajmet e fundit nga