Mbyllet takimi në Shkodër/ Qindra demokratë shoqërojnë Berishën

16 Janar 2022, 12:08, Politikë CNA
Mbyllet takimi në Shkodër/ Qindra demokratë shoqërojnë

Sapo është mbyllur takimi i ish kryeministrit Sali Berisha me demokratët në Shkodër.  Pas fjalimti të tij në Pallatin e Sportit, demokratët kanë shoqëruar Berishën në dalje me brohorima dhe entuziasëm të jashtëzakonshëm.

I shoqëruar nga demokratët, Berisha ka kryer homazhe në nder të futbollistit Ramazan Ragam, i cili një ditë më parë u nda nga jeta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga