Me brohorima dhe duartrokitje/ Demokratët e Shkodrës, pritje të jashtëzakonshme Sali Berishës

16 Janar 2022, 10:35, Politikë CNA
Me brohorima dhe duartrokitje/ Demokratët e Shkodrës, pritje të

Ish kryeministri Sali Berisha është pritur me brohorima dhe plot entuziasëm në Shkodër në takimin me demokratët.

Demokratët kanë mbushur plot Pallatin e Sportit dhe kanë pritur njëzëri me brohorima dhe duartrokitje liderin historik të PD.

Emra të njohur të PD-së në Shkodër i janë bashkuar takimit në Pallatin e Sportit, si kryebashkiakja Voltana Ademi, Bardh Spahia, Lorenc Luka, Arvid Bushati etj.

Ndërkohë të poranishëm janë edhe Belind Këlliçi, Edmond Spaho dhe të tjerë drejtues të PD-së./ CNA.al

Lajmet e fundit nga