Video-Berisha në Shkodër/ Pritet nga qindra demokratë, figurat që e shoqërojnë

16 Janar 2022, 10:15, Politikë CNA
Video-Berisha në Shkodër/ Pritet nga qindra demokratë, figurat

Ish-kryeministri dhe lideri historik i demokratëve Sali Berisha zhvillon sot në qytetin e Shkodrës një takim me qytetarët dhe simpatizantët.

Takimi zhvillohet në kuadër të 32 vjetorit të protestës së parë anti-komuniste në Shkodër.

Takimi do të zhvillohet në Pallatin e Sportit të kryeqendrës së Veriut.

Emra të njohur të PD-së në Shkodër i janë bashkuar takimit në Pallatin e Sportit, si kryebashkiakja Voltana Ademi, Bardh Spahia, Lorenc Luka, Arvid Bushati etj.

Ndërkohë të poranishëm janë edhe Belind Këlliçi, Edmond Spaho dhe të tjerë drejtues të PD-së./CNA.al

Lajmet e fundit nga