Demokratët e Fierit protestë kundër Bashës/ Ndërhyn policia

16 Janar 2022, 10:30, Politikë CNA
Demokratët e Fierit protestë kundër Bashës/ Ndërhyn

Kryetari i shkarkuar i PD, Lulzim Basha është pritur me protesta sot nga demokratët e Fierit.

Mësohet se dhjetëra demokratë kanë brohoritur ?Basha ik?.

Ndërkohë në protestë ka pasur edhe tensione dhe ka ndërhyrë policia.

Mbështetësit e Bashës kanë provokuar demokratët në protestë, duke krijuar dhe tensione.

Lajmet e fundit nga