Berisha në Shkodër, Basha në Fier/ Demokratët japin mesazhin e fortë

16 Janar 2022, 11:06, Politikë CNA
Berisha në Shkodër, Basha në Fier/ Demokratët japin mesazhin

Ish-kryeministri Sali Berisha po zhvillon mesditen e sotme një takim me demokratët e Shkodrës.

Sikurse shikohet edhe në fotot dhe video më poshtë, Pallati i Sportit në Shkodër është mbushur plot, ndërsa Berisha është pritur me entuziazëm dhe brohoritje.

Ndërkohë, njëkohësisht edhe Lulzim Basha po zhvillon një takim në Fier, ku është pritur me protesta nga demokratët, duke i përcjellë kështu mesazhe të qarta.

Nga ana tjetër në lidhje me këto takime ka ardhur një reagim edhe nga aktori i humorit, Julian Deda.

?Doktori në Shkodër me 2000 demokratë.

Lul gropa në Fier me 19 demokratë, disa socialistë dhe shumë policë..!

Dallimin bëjeni vetë…!?-shkruan Julian Deda./CNA.al

Berisha ngre sallën në këmbë: ?O Sali, o hero, gjithë Shqipëria ty të do?

Me brohorima dhe duartrokitje/ Demokratët e Shkodrës, pritje të jashtëzakonshme Sali Berishës

Video-Berisha në Shkodër/ Pritet nga qindra demokratë, figurat që e shoqërojnë

Lajmet e fundit nga