Aksident në Durrës/ Humb jetën një person

6 Janar 2022, 13:01, Kronika CNA
Aksident në Durrës/ Humb jetën një person

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin R.Sh, 35 vjeç pasi duke drejtuar automjetin ka aksidentuar për vdekje shtetasin Sh.V, 75 vjeç.

?Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt“, shtetasit:

R.Sh., 35 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin Sh. V., 75 vjeç;?, njofton policia.

Ndërsa A.T, 38 vjeç është kapru në flagrancë nga policia duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur dhe me leje drejtimi të pezulluar.

?A. T., 38 vjeç, banues në Durrës, pasi u kap nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur dhe me leje drejtimi të pezulluar.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme?, thuhet në njoftimin e policisë./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga