LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ushtron dhunë ndaj prindërve/ E pëson keq i riu në Elbasan

5 Janar 2022, 12:36, Kronika CNA
Ushtron dhunë ndaj prindërve/ E pëson keq i riu në Elbasan

Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin A.R, 29 vjeç, banues në Elbasan pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve të tij.

?Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin A. R., 29 vjeç, banues në Elbasan, pasi ka ushtruar dhunë  fizike dhe psikologjike ndaj prindërve të tij?, njofton policia.

Gjithashtu edhe në Librazhd është arrestuar M.Ç, 64 vjeç pasi për motive të dobëta ka dhunuar

?Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Librazhd arrestuan në flagrancë shtetasin M. Ç., 64 vjeç, banues në Librazhd, pasi për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë  fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së vëllait të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, për veprime të mëtejshme?, thuhet në njoftimin e policisë./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga