LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ngjarja e rëndë në Tiranë/ Policia ngre pika kontrolli

4 Janar 2022, 16:23, Kronika CNA
Ngjarja e rëndë në Tiranë/ Policia ngre pika kontrolli

Ngjarja e rëndë që ndodhi pasditen e sotme në zonën e Don Boskos, ku mbeti 1 i vrarë dhe tre të plagosur ka vënë në lëvizje uniformave blu.

Policia e Elbasanit ka ngritur postoblloqe në dalje të autostradës Tiranë-Elbasan për kontroll për autorët e dyshuar për ngjarjen në kryeqytet.

Mësohet se autorët kanë lëvizur me një mjet tip ?Benz? të zi./CNA.al

Lajmet e fundit nga