LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Durrës/ E përplas makina, humb jetën këmbësori

4 Janar 2022, 17:58, Kronika CNA
Aksident në Durrës/ E përplas makina, humb jetën

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit ?Manzë.

Sipas njoftimit të policisë, bëhet e ditur se automjeti që drejtohej nga shtetasi me iniciale R.Sh ka përplasur këmbësorin shtetasin Sh. V, dhe si pasojë ka humbur jetën.

?Durrës/Inormacion paraprak

Rreth orës 18:40, në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit -Manzë, një automjet me drejtues shtetasin R. Sh., ka përplasur këmbësorin shtetasin Sh. V., ku si pasoje e përplasjes ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit?, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga