LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ngjarja e rëndë/ Mes të plagosurve edhe kamarieri i lokalit, si paraqitet gjendja e tij

4 Janar 2022, 17:08, Kronika CNA
Ngjarja e rëndë/ Mes të plagosurve edhe kamarieri i lokalit, si

Atentati i ndodhur në zonën e Don Boskos la pas një viktimë dhe katër të plagosur.

Mes të plagosurve ka mbetur edhe një 19 vjeçar i identifikuar si Azbi Selimaj, i cili mësohet se ka qenë kamarieri i lokalit.

Në momentin e ngjarjes, i riu ka qenë duke shërbyer porosinë, ndërsa ka marrë një plum në shpatull dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga