Kapet me kokainë në makinë/ E pëson keq 39 vjeçari

6 Janar 2022, 12:56, Kronika CNA
Kapet me kokainë në makinë/ E pëson keq 39 vjeçari

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Durrës kanë arrestuar shtetasin A.M, 39 vjeç. Gjatë kontrollit policor, në makinën e tij është gjetur lëndë narkotike e dyshuar si kokainë.

?Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin A. M., 39 vjeç, banues në Tiranë, pasi gjatë kontrollit nga shërbimet e Policisë, në mjetin që drejtonte iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi lënde narkotike e dyshuar kokainë?, njofton policia.

Ndërkaq në pranga kanë përfunduar edhe shtetasit N.SH dhe R.H, ta akuuzar për veprën penale ?Dhunë në familje?

?N. Sh., 33 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij;  R. H., 30 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij?, thuhet në njoftim.

Po nga specialistët për Hetimin e Krimeve në DVP Durrës u arrestua në flagrancë shtetasi J. H., 30 vjeç, banues në Kosovë, pasi në PKK Port Durrës, ka tentuar të kalojë kufirin me dokument të dyshuar të falsifikuar./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga