LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U trullos në fushë, talenti i Barcelonës dërgohet direkt në spital

4 Dhjetor 2021, 18:20, Sport CNA
U trullos në fushë, talenti i Barcelonës dërgohet direkt

Barcelona u mposht nga Real Betis në ?Camp Nou? ditën e sotme, ndërkohë që një tjetër shqetësim është gjendje e mesfushorit të talentuar Gavi.

I riu pati probleme në pjesën e parë dhe në minutën e 36-të la fushën e blertë dhe u zëvendësua nga Riqui Puig.

Klubi katalanas, përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se Gavi është dërguar në spital pasi u trullos në duelin kundër Real Betis.

Ai do të kryejë vizita të specializuara mjekësore për të parë nëse do ndonjë problem serioz shëndetësor.

Lajmet e fundit nga