LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Drejt vendlindjes”/ Berisha publikon videon e veçantë, këngë e valle për liderin historik

1 Dhjetor 2021, 10:19, Politikë CNA
“Drejt vendlindjes”/ Berisha publikon videon e veçantë,

Ish-kryeministri Sali Berisha pritet të zhvillojë sot ?Foltoren? e radhës me demokratët, në vendlindjen e tij në Tropojë.

Ndërkohë që takimi i sotëm në Tropojë pritet të mbahet në orën 16:30, Berisha ka publikuar një video të disa viteve më parë, ku është pritur me këngë dhe valle.

?Drejt vendlindjes! Rroftë Malësia e Gjakoves?-shkruan Berisha.

Në videon që e shoqëron, Berisha shkruan se ?Foltorja? e shpresës vjen në vijim të rrugës drejt Kuvendit të 11 dhjetorit./CNA.al

Lajmet e fundit nga