LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Delegatja e konfirmon live/ Kam firmosur për Kuvendin e 11 dhjetorit

1 Dhjetor 2021, 17:28, Politikë CNA
Delegatja e konfirmon live/ Kam firmosur për Kuvendin e 11 dhjetorit

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi nga Foltorja se Tropoja është qyteti i vetëm që kanë firmosur 100% e delegatëve për mbajtjen e Kuvendit në 11 dhjetor.

Njëra nga delegatet që ka firmosur, Bukurie Doçaj, deklaroi se është sekretare e grup seksionit të qytetit dhe se në Tropojë kanë dalë ndër vite burra e gra me shumë vlera.

?Përshëndetje doktor. Jam sekretare e grup seksionit të qytetit Bajram Curri. Të falënderoj nga zemra për ardhjen në Tropojë.

Tropoja ka nxjerrë ndër vite burra e gra shumë me vlera, por ju jeni diamanti. Unë jam një nga firmëtarët e 100 përqindëshit të delegatëve të Tropojës, që kanë firmosur për Kuvendin e 11 dhjetorit?, tha ajo. /CNA.al

Lajmet e fundit nga