LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Firmat për Kuvendin e PD/ 67 % e delegatëve në Gjirokastër mbështesin 11 dhjetorin

1 Dhjetor 2021, 15:57, Politikë CNA
Firmat për Kuvendin e PD/ 67 % e delegatëve në Gjirokastër

Dega e PD në qytetin e Gjirokastrës ka bërë të ditur emrat e 100 delegatëve, të cilët  kanë firmosur për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar në datën 11 dhjetor.

kryetari i Partisë Demokratike në Gjirokastër, Dasho Aliko ftoi kreun e PD, Lulzim Basha që të bashkohet me Kuvendin e datës 11 dhjetor, si dhe të paraqesë platformën e tij në këtë datë./CNA.al

Lajmet e fundit nga