LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Rama përballë peshkut të madh/ Dekonspirohet nga kryebashkiaku

1 Dhjetor 2021, 13:10, Politikë CNA
Foto-Rama përballë peshkut të madh/ Dekonspirohet nga

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një vizitë në qytetin e Sarandës.

Prej disa javësh kryeministri Edi Rama ka prezantuar ndihmën e qeverisë për bujqësinë, blegtorinë si dhe për peshkimin, ku mesa duket këtë sektor e ka inspektuar edhe vetë në terren ditën e sotme.

Ndërkohë, kreu i qeverisë është ?dekonspiruar? nga kryetari i bashkisë së Sarandës, Adrian Gurma.

Ky i fundit ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku kreu i qeverisë ndodhet në një varkë peshkimi, dhe shfaqet duke u matur me dy peshqit ?ton?, që kishin rënë në rrjetat e peshkatarëve të Sarandës.

Në foton e publikuar kryeministri tregon se ka pothuajse të njëjtën gjatësi me peshqit e kapur./CNA.al

Lajmet e fundit nga