LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Blofi i deputetit të video-skandalit erotik/ Shndërrohet në “pulë”, pas reagimit të Nasip Naços

1 Dhjetor 2021, 09:47, Politikë CNA
Blofi i deputetit të video-skandalit erotik/ Shndërrohet në

Edhe në Komisionin e Sigurisë deputetët e PD-së kanë bërë zhurmuesin ne lidhje me mesazhin e deputetit socialist Bujar Çela për 28 Nëntorin.

Deputeti i video-skandali eroti, Ervin Salianji ka thënë se Çela ka fyer të gjithë Shqipërinë.

?Një deputet që ka fyer gjithë Shqipërinë. Kjo është mbledhja e parë dhe nuk mund të bëjmë sikur nuk ka ndodhur gjë?, ka thënë Salianji.

Ndërsa kreu i Komisionit të Sigurisë Nasip Naço, i është kundërpërgjigjur Salianjit që të respektojë procedurën.

?Nuk ta jap fjalën se nuk ka të bëj fare me procedurën. Ka një stendë 10 metra larg nga këtu dhe mund të flisni çfarë të doni. Të jemi korrekt, edhe me atë që pretendoni ju. Zotëria në fjalë është anëtar zëvendësues në këtë Komision.

Jam vënë në dijeni, kam dashur të kontaktoja dhe nuk e kam bërë dot. E kam nxjerr nga grupi (Grupi në ËhatsApp). I kam tërhequr vëmendjen dhe i kam bërë vëretje, pastaj do mblidhet Komisioni i Etikës?, ka thënë Naço./CNA.al

Lajmet e fundit nga