LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-"Foltorja" në Tropojë/ Berisha kafe me demokratët e vendlindjes

1 Dhjetor 2021, 13:27, Politikë CNA
Foto-"Foltorja" në Tropojë/ Berisha kafe me demokratët

Lideri historik i demokratëve Sali Berisha ka mbërritur në vendlindjen e tij në Tropojë.

Pritja që i ishte rezervuar ish-kryeministrit ka qenë entuziaste.

Sali Berisha është pritur me brohorima entuziste, këngë dhe valle në qytetin e Bajram Currit.

Ndërkohë, pas pritjes madhështore në qendër të qytetit, Berisha ka konsumuar një kafe me demokratët e vendlindjes.

Mes tyre ishte edhe deputeti i PD-së Isuf Cela dhe ish-kryetari i bashkisë, Besnik Dushaj.

Më poshtë foto nga takimi i Berishës me demokratët në Tropojë./CNA.al

Lajmet e fundit nga