LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pritja e zjarrtë e Berishës në Tropojë/ Qindra demokratë në krah të ish liderit historik

1 Dhjetor 2021, 15:29, Politikë CNA
Pritja e zjarrtë e Berishës në Tropojë/ Qindra

Ish kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në vendlindjen e tij, Tropojë. Qindra demokratë kanë dalë për të pritur ish liderin e tyre.

Me daulle, muzikë dhe fishekëzjarre, demokratët e Tropojës treguan mbështetjen e madhe që kanë ndaj Berishës, ndërsa kanë kërkuar edhe rikthimine tij në pushtet./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga