LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kuvendi Kombëtarë/ PD e Gjirokastrës vendos, 67% e delegatëve pro

1 Dhjetor 2021, 14:16, Politikë CNA
Kuvendi Kombëtarë/ PD e Gjirokastrës vendos, 67% e

100 firmëtarë ose 67% e delegatëve, nga dega e PD në Gjirokastër kanë firmosur për Kuvendin e 11 Dhjetorit.

Konfirmimi ka ardhur nga deputeti demokrat, Tritan Shehu.

?Dega e PD së Gjirokastrës bën zyrtarisht publike emrat e atyre delegatëve që kanë firmosur kërkesën për mbledhjen e Kuvendit të datës 11 Dhjetor, si dhe për rendin e ditës së tij.

 Të gjitha këto dokumenta janë depozituar në afatin e caktuar në selinë qendrore të PD.

 Janë 100 firmëtarë ose 67% e delegatëve, 12 janë në emigracion dhe 39 nuk kanë firmosur deri më tani.?, shkruan Shehu në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga