LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Firmat për Kuvendin e 11 Dhjetorit/  Agron Shehaj do të nis verifikimin

23 Nëntor 2021, 11:02, Politikë CNA
Firmat për Kuvendin e 11 Dhjetorit/  Agron Shehaj do të nis

Firmat për mbledhjet e Kuvendit Kombëtar të PD-së me 11 Dhjetor, janë në zyrën kreut të Këshillit Kombëtar të PD-së, Edi Paloka.

Ky i fundit në vijimësi ka bërë thirrje që kush është i interesuar mund të shkojë dhe t?i verifikojë.

Deputeti Agron Shehaj, i cili ka garuar edhe për kreun e PD ka njoftuar se do të paraqitet për të verifikuar firmëtarët për degët ku ai është dejtues politik.

?Në orën 15.00, z Agron Shehaj do jetë në zyrën e Kryetarit të Këshillit Kombëtar të PD, z Paloka, për të verifikuar firmëtarët për degët, ku ai është drejtues politik”, thuhet në njoftim./CNA.al

Lajmet e fundit nga