LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deputeti i video-skandalit erotik në panik/ Salianji i tmerruar nga komentet e demokratëve

23 Nëntor 2021, 08:45, Politikë CNA
Deputeti i video-skandalit erotik në panik/ Salianji i tmerruar nga

Deputeti i video-skandalit erotik Ervin Salianji është i tmerruar dhe në panik nga reagimet e demokratëve.

Ai nuk i përballon reagimet e demokratëve, në rrjete sociale dhe drejtpërdrejt as që bëhet fjalë.

Salianji i cili është mësuar të shfaqet në takime më një grusht njerëzish edhe ata të fotografuar me kurriz, ikën dhe iu fshihet reagimeve dhe deklaratave të demokratëve, të cilët e shenjëstrojnë si të dështuar.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, teksa ka qenë i ftuar në një emision televiziv, Salianji shkruan: ?Një përgjigje, demokratët betejën e kanë me qeverinë, interesat e demokratëve mbi gjithçka?.

Pas këtij postimi kanë vërshuar komentet e demokratëve, pjesa më e madhe e të cilëve janë fshirë nga Salianji, në vend që të përballej me ta dhe t?u jepte përgjigje.

Demokratët i janë kundërpërgjigjur Salianjit, duke i thënë se ata e kanë betejën me atë dhe njerëzit si ai të lidhur me Qeverinë. Ata i bëjnë thirrje që të largohet nga PD se po e shkatërrojnë atë.

?Me qeveriun jeni mish e thua o çun i porsa ardhur në PD?  Demokratët e kanë “betejen”, me ju e ata si ju, shërbetorë të Qeverisë…
Mos na kallxo prralla, por largohuni nga PD, se ju po e shkatërroni PD. Ti nuk ke interesat e demokratëve, por interesin e xhepit tat. Të shohim kur të ikësh bashkë me Bashën, çfarë do bësh?
Po 8 vjet nuk e kishit me Qeverinë, kujtoheni për Qeverinë si kofini pas të vjelave. I lini mashtrimet..?

Këto janë disa nga komentet e demokratëve të cilat kanë shpëtuar pa u fshirë nga deputeti i video-skandalit erotik./CNA.al

Lajmet e fundit nga