LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Foltorja”/ Noka: Berisha e kishte planifikuar lëvizjen para se të shpallej non grata

22 Nëntor 2021, 21:13, Politikë CNA
“Foltorja”/ Noka: Berisha e kishte planifikuar lëvizjen para se

Deputeti Flamur Noka ishte tha në studion e emisionit ?Të Paekspozuarit? se edhe pa u shpallur non grata, Berisha kishte në plan një lëvizje për reformimin e PD-së së brendshmi.

?Sali Berisha kishte një plan për një lëvizje brenda PD, edhe pa non grata. Ai sot rezulton shumë më lart se Basha në sondazhe.

Problemi që ka PD është problemi i autokracisë. Gabimet dhe fajet i kemi marrë përsipër. E kam thënë që Bashës i dridheshin këmbët prej Agron Shehajt. Pa ndonjë eksperiencë të madhe në politikë.?/CNA.al  

Lajmet e fundit nga