LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk ia zgjidh dot hallet”/ Meta injoron Bashën: Nëse ngelem në dorën tënde…

22 Nëntor 2021, 20:03, Politikë CNA

Presidenti Ilir Meta I është përgjigjur deklaratave të Lulzim Bashës i cili më herët tha se ?s?ia zgjidh dot hallet? Presidentit.

I ftuar në Syri tv, Meta tha se nuk ka asnjë hall, por dhe nëse ka dhe ngelet në dorë të zotit Basha, kurrë mos pastë mëshirë.

?Unë nuk kam patur asnjë hall dhe as nuk kam.

Nëse ngelëm në dorë të zotit Basha për ndonjë hall askush mos e zente halli ne kete bote, theksoi ai./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga