LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“T’i dimë mirë bëmat dhe gjëmat”/ Basha ‘kërcënon’ Metën pas deklaratave

22 Nëntor 2021, 17:19, Politikë CNA
“T’i dimë mirë bëmat dhe gjëmat”/ Basha

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar menjëherë pas deklaratave të Presidentit Meta.

Në një postim në rrjetet sociale Basha shkruan se Meta po tenton të përçajë Partinë Demokratike.

“Përmes diversionit dhe mashtrimeve, mjetet e tij të zakonshme, Meta tenton të përçajë Partinë Demokratike. 

Demokratët e njohin mirë atë, ia dinë bëmat dhe gjëmat, se si e përdori pushtetin në kurriz të tyre dhe asnjë përpjekje e ulët për përçarje nuk do t?i funksionojë. 

Ne demokratët nuk i kemi asnjë borxh dhe nuk ia zgjidhim dot hallet e tij”, thuhet në reagim.

Lajmet e fundit nga