LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Dimri i vetmisë së madhe”/ Spaho ironizon Bashën: Humbe sepse nuk di të zgjedhësh aleatët

22 Nëntor 2021, 15:53, Politikë CNA
“Dimri i vetmisë së madhe”/ Spaho ironizon Bashën:

Deputeti Edmond Spaho ka ironizuar kreun e PD ende në detyrë Lulzim Basha, për veprimin e këtij të fundit, i cili ka mbyllur mundësinë e komenteve në dy rrjete sociale, Instagram dhe Twitter.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Spaho mes ironisë thekson se ai që kishte 95% të anëtarëve me vete dhe mbështetjen e madhe qytetare, tashmë ndalon komentet e tyre.

Sipas tij, Basha e ka humbur luftën e tij në politike, sepse jo vetëm nuk ka ditur të zgjedhë aleatët e duhur por nuk ka dashur asnjë herë edhe partinë.

?Dimri i vetmise se madhe. Ai qe kishte 95% te antaresise pas vehtes dhe mbeshtetje te madhe qytetare, ndalon komentet e tyre ne Instagram dhe Twiter.

Vetmia eshte si te shohesh fundin tend dhe te mos guxosh tja thuash kujt.

Zgjidhi aleatet e tu dhe meso te luftosh ne shoqeri pasi askush nuk e fiton luften i vetem, ka thene Pablo Koelho.

Ti jo vetem aleate nuk di te zgjedhesh por kurre nuk e deshe Partine e cila duhej te ishte shoqeria jote e madhe?, shkruan Spaho./CNA.al

Lajmet e fundit nga