LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Këmbanat do bien për ty”/ Kokalari-Bashës: Bëhu burrë dhe hap komentet

22 Nëntor 2021, 11:44, Politikë CNA
“Këmbanat do bien për ty”/ Kokalari-Bashës: Bëhu

Aktivistja Evi Kokalari, e cila është në mbështetje të Foltores së Sali Berishës, nuk është ndalur me akuzat ndaj kryetarit Lulzim Basha.

Pas deklaratës së Bashës në Twitter, Kokalari i kërkon të bëhet burrë dhe të hapë komentet, që populli t?i kujtojë se në 11 Dhjetor këmbanat do të bien për të.

?Lulzim Basha bëhu burrë dhe hap komentet kur tëeet, që populli të të kujtojë se në 11 Dhjetor, këmbanat do të bien për ty? , shkruan Kokalari.

Një ditë më parë nga Foltorja e Gruas, Sali Berisha, deklaroi se Lulzim Basha ka bërë gjëra të pabesa.

Ish kryeminsitri tha se, Basha i kërkonte ambasadores amerikane të flisnin jashtë se Sali Berisha i vendos regjistrues në zyrë.

Pas kësaj deklarate të Berishës, Basha reagoi menjëherë duke shkruar në postimin e tij në Twitter: E trishtueshme kur dëgjon sa poshtë ka rënë Sali Berisha. Asnjë trillim, mashtrim, të thash e me the, nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave të tij personale./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga