LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Lajm/ Berisha bën bashkë gratë demokrate

21 Nëntor 2021, 17:57, Politikë CNA
Foto-Lajm/ Berisha bën bashkë gratë demokrate

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha po mban foltoren e radhës me gratë dhe vajzat e LDG në Tiranë.

Sot në ?Foltoren? e Gruas, Berisha është shoqëruar nga bashkëshortja e tij Liri Berisha, Albana Vokshi, Edith Harxhi e emra të tjerë me kontribut në PD.

Në mbështetje të Berishës janë qindra zonja nga qytete të ndryshme, por edhe nga jashtë vendi, duke u shprehur njëzëri për lagimin e Bashës.

Në sallë është e pranishme edhe sekretarja e degës së PD Sarandë, Matilda Qurku, të cilën Basha e shkarkoi mbrëmjen e djeshmë pasi doli hapur në mbështetje të Sali Berishës./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga