LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha: E morën vettingun në dorë si të ishte radiografi

21 Nëntor 2021, 17:17, Politikë CNA
Berisha: E morën vettingun në dorë si të ishte radiografi

Ish kryeministri Sali Berisha, gjatë takimit me gratë demokrate, u ndal tek vettingu në Drejtësi.

Berisha tha se priten që vettingu të ishte Radiografi, por vetingun e mori në dorë Engjëll Agaci dhe Pamela.

?S?është gjë Belinda, cfarë është Pamela Balluku.
Lexoni studimet, cfarë tregojnë, ai tregon se vetëm 6% e shqiptarëve besonin se ia vlente kostoja e kësaj reforme.
Reforma në drejtësi është një nga aktet më të mëdha korruptive në historinë e një vendi.

Ekzekutore te mosfunksionimit te drejtesie janë Edi Rama dhe Padrino Sorosi e kishin të qartë se unë nuk do i lejoja kurrë këto, se ua bëra të qartë gjatë fushatës elektorale dhe menduan të më ndëshkonin?, tha ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga