LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Plagosja në ish-Bllok/ Arrestohet një 44 vjeçar

21 Nëntor 2021, 11:48, Politikë CNA
Plagosja në ish-Bllok/ Arrestohet një 44 vjeçar

Një 44 vjeçar, është arrestuar në lidhje me plagosjen e ndodhur në ish-Bllok, në fillim të këtij muaji.

?Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr.2 bënë kapjen dhe ndalimin e shtetasit V. S., 44 vjeç, i shpallur në kërkim për veprat penale ?Moskallëzimi i krimit? dhe ?Përkrahja e autorit në krim?.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi dyshohet si bashkëpunëtor në ngjarjen me datë 06.11.2021, ku shtetasi K. M., (i arrestuar menjëherë pas ngjarjes) qëlloi me armë zjarri shtetasin I. Sh?, thuhet në njoftimin e Policisë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga