LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha “Foltore” sot me gratë demokrate/ Vokshi: Bashkë më të fortë, më të bashkuar

21 Nëntor 2021, 08:28, Politikë CNA
Berisha “Foltore” sot me gratë demokrate/ Vokshi: Bashkë

Sot, në orën 17.00, në ambjentet e hotel Rognerit, ish-kryeministri Sali Berisha do të vijojë me Foltoren me gratë demokrate.

Kryetarja e Lidhjes së Grave Demokrate, Albana Vokshi, me anë të një postimi në rrjete sociale, ka risjellë në vëmendje takimin e sotëm.

?Foltorja e Grave Demokrate. Më të fortë, më të bashkuar dhe më të hapur?  Vokshi, në rrjete sociale.

Kujtojmë se Vokshi është rasdhitur në krah të Berishës, që në krye të herës dhe pas anagzhimit të saj me Foltoren, Lulzim Basha kreu i PD-së në largim, shpalli zgjedhje, për kryetare të LDGSH-së./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga