LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foltorja e Berishës/ Nis takim me gratë dhe vajzat e LDG

21 Nëntor 2021, 16:17, Politikë CNA
Foltorja e Berishës/ Nis takim me gratë dhe vajzat e LDG

Ka nisur takimi i ish kryeministrit Sali Berisha me gratë demokrate.

Krah Berishës janë bashkëshortja e tij, dhe deputetja Albana Vokshi.

Takimi po mbahet në ambientet e hotel Rognerit dhe vjen pas Foltores në qytetin e Librazhdit dy ditë më parë.

Nga atje Sali Berisha u shpreh se nuk i harron figurat që kanë themeluar dhe që kanë sakrifikuar për PD-në dhe se në Kuvendin e 11 dhjetorit, themeluesi i PD Azem Hajdari do shpallet ‘President Nderi’ i përjetshëm i kësaj partie./CNA.al

Lajmet e fundit nga