LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha e paralajmëroi se do i nxjerrë gjëra të pabesueshme/ Basha reagon menjëherë

21 Nëntor 2021, 19:16, Politikë CNA
Berisha e paralajmëroi se do i nxjerrë gjëra të pabesueshme/

Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar menjëherë pas mbylljes së foltores së liderit Sali Brisha.

Nga foltorja me gratë demokrate Berisha paralajmëroi se do të nxirrte gjëra të pabesueshme për Bashën për pabesitë e tij të turpshme.

?Kur ky i pabesë dhe pa dinjitet dhe u garantoj ju se dora dorës do të mësoni gjëra të pabesueshme për pabesitë e tij të turpshme.

Ky zotëri deklaronte të gjitha gafat e tij, mi ka imponuar Sali Berisha. Ju them këtu se burime zyrtare amerikane se i thoshte ambasadores të dalim nga zyra pasi Berisha më ka vendosur regjistrues, të flasim jashtë. “, ishte deklarata e Berishes.

Në reagimin e tij, Basha shprehet se asgjë nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave të tij personale.

?E trishtueshme kur dëgjon sa poshtë ka rënë Sali Berisha. Asnjë trillim, mashtrim, të thash e me the, nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave të tij personale?, shkruan Basha./CNA.al

Lajmet e fundit nga